Elon Musk prý bude kouřit trávu na schůzích správní rady Twitteru
Byznys inovace
Foto: Shutterstock

Elon Musk prý bude kouřit trávu na schůzích správní rady Twitteru

Elon Musk je zaneprázdněný muž. Jako by jeho rozvrh nebyl nabitý už při řízení SpaceX a Tesly, Musk nedávno získal za pořádnou sumu 3 miliard dolarů téměř deset procent akcií Twitteru a stal se tak nejnovějším a největším akcionářem společnosti.

30.04.22

Kromě vtipkování o tom, že se mu konečně podařilo přesvědčit Twitter, aby přidal editační tlačítko, na kterém se podle všeho pracovalo už dlouho předtím, než se Musk rozhodl ke koupi, navázal na tuto zprávu tím, co mu jde nejlépe: zveřejňováním praštěných memů.

Pro svůj příspěvek tentokrát Musk využil fotku, na které kouří jointa v epizodě podcastu Joea Rogana z roku 2019, spolu s varováním, že "příští zasedání správní rady Twitteru bude žhavé".

Je nepravděpodobné, že by si Musk plánoval skutečně zapálit v místnosti plné vedoucích pracovníků Twitteru, ale je to reprezentativní ukázka dobře známého svobodomyslného přístupu miliardářského generálního ředitele k managementu firmy.

Kromě náznaků, že se chystá na schůzi správní rady nějakou tu jiskru opravdu vykřesat, má Musk v poslední době plné ruce práce. Jeho společnost Tesla, která vyrábí elektromobily, před dvěma týdny předvedla svůj dlouho očekávaný cybertruck. A pak je tu jeho raketová společnost SpaceX, která chce ještě letos vynést na oběžnou dráhu 400metrovou kosmickou loď s raketovým nosičem.

 

ZDROJ

Související

TikTok plánuje velký posun ke gamingu, provádí testy ve Vietnamu

Uvedení her na platformu TikToku by mělo zvýšit příjmy z reklamy a také množství času, který uživatelé s aplikací tráví. TikTok má už nyní asi 1 miliardu aktivních uživatelů měsíčně. Vietnam, kde probíhají testy TikToku zaměřené na gaming, se může pochlubit technicky zdatnou populací a jeho 70 %...


Amazon bojuje proti falešným recenzím

Společnosti fungují jako neoficiální makléři mezi prodejci Amazonu a jednotlivci, kteří píší recenze, uvádí technologický gigant. Recenzenti dostávají produkty zdarma a malý poplatek za každou recenzi, firma pak účtuje prodejci poplatek za zvýšení hodnocení na Amazonu. Prodejci si často...


Čínské Weibo ukazuje polohu uživatelů, bojuje tím proti „špatnému chování“

Tento krok, oznámený na oficiálním účtu Weibo , získal přes 200 milionů zhlédnutí a byl široce diskutován, přičemž někteří uživatelé byli otřeseni snížením jejich online anonymity. „Zdá se, že každá IP adresa ti šeptá do ucha: Buď opatrný,“ okomentoval to uživatel Misty. Jiní naopak psali, že...