Je kvalita pouze o produktech a procesech? Jak dynamická rychlá doba proměňuje vnímání kvality v očích zákazníků? Jaké nejnovější technologie vstupují do výroby automobilů a jak ovlivňují jejich kvalitu? Nejen tato, ale i celou řadu dalších témat souvisejících s kvalitou z oblasti leadershipu a firemní kultury jsme probrali s Markem Jancákem v nedávnám rozhovoru určeném původně pouze interně pro zaměstnance ŠKODA Auto.
„Kvalitu vnímám komplexně ve třech dimenzích“, říká šéf výroby vozů ŠKODA Auto Marek Jancák.
Přinášíme vám první ze série rozhovorů Mindset Quality Interviews s top manažery ŠKODA Auto. Dnes s Markem Jancákem, vedoucím výroby vozů.
Související
Marian Jelínek: „Nastavovat si vlastní hranice a nedělat si život snažší je klíč k úspěchu."
6Dhub.cz · CZECHárna Petra Beneše #44 - Marián Jelínek
„Umím předvídat technologické a společenské změny a včas na ně upozornit." Rozhovor se Sentou Čermákovou nejen o umělé inteligenci, druhé kariéře a české identitě
6Dhub.cz · CZECHárna Petra Beneše #43 - Senta Čermáková
Rozhovor s Pavlem Bulowským: Meiro a Revoluce Datové Analýzy
6Dhub.cz · CZECHárna Petra Beneše #42 - Pavel Bulowski