Tři nejlepší aplikace pro živé sledování českého fotbalu
Byznys inovace
Foto: Shutterstock

Tři nejlepší aplikace pro živé sledování českého fotbalu

Wiseplay je bezplatný multiplatformní multimediální přehrávač. Je kompatibilní s mnoha video formáty a seznamy skladeb. Zdejší kanály jsou převážně sportovní. Díky jednoduchému rozhraní je velmi snadné přehrávat místní videa i videa hostovaná na vzdálených serverech. Wiseplay najdete na Google Play. Kromě toho, že budete moci sledovat fotbalové zápasy, budete mít k dispozici i další seznam seriálů a filmů. Rozhraní aplikace je mnohem intuitivnější a jednodušší a bude pro vás snazší najít obsah. 

07.10.22

Sázet můžete na https://sazenibonusy.cz/betano-promo-kod/. IPTVS jsou v zásadě internetové televizní služby. Tato možnost se liší od tradiční kabelové, satelitní nebo DTT, protože nabízí všechny druhy programů prostřednictvím internetového připojení.

Wiseplay je pouze aplikace, která přehrává obsah televizních kanálů, v podstatě funguje jako přehrávač videa. Pokud signál nefunguje, záleží na vaší IPTV, protože přenos nabízejí oni, ale není Wiseplay.

Oficiální verze Wiseplay nezahrnuje ani nezaručuje přístup k žádnému obsahu. To znamená, že jste zodpovědní za nahrávání vlastních videí. Při nahrávání záznamů videí do aplikace vytvořených jinými uživateli je výhradní odpovědností jejich autorů a tito nemají žádný vztah ani žádnou spolupráci s Wiseplay.

Nikdy nepoužívejte tuto aplikaci k přehrávání nelegálně chráněného obsahu, pokud k tomu nemáte oprávnění. Tým Wiseplay nenese odpovědnost za jakékoli zneužití aplikace.

Při instalaci aplikace se může objevit varování z Google Play Protector upozorňující na zabezpečení, které Wiseplay nabízí. Aplikaci jsme testovali a neměli jsme žádné problémy, takže můžete aplikaci v tomto případě nainstalovat.

ČT sport je sportovní televizní stanice České televize. Má možnost vysílání přes mobilní aplikaci iVysílání. Převážnou část programu tvoří přenosy a záznamy ze sportovních akcí. Stanice vysílá nejdůležitější sportovní události, jako jsou olympijské hry či mistrovství světa, věnuje se také akcím s účastí českých sportovců a českým sportovním akcím. 

Stanice ČT4 Sport, v pořadí čtvrtý kanál České televize, zahájila vysílání na iVysílání. Specializovaná stanice se stala prvním zcela sportovním veřejnoprávním kanálem v Evropě.

Mobdro je to jedna z nejpoužívanějších aplikací ke sledování placených kanálů a platforem zdarma. Tento úspěch je způsoben tím, že rozhraní je čisté a velmi dobře optimalizované, hraní fotbalových zápasů provádí hráč, který integruje aplikaci, a nikoli ve vyskakovacím okně prohlížeče. Navíc kategorie seznamů je široká a stabilita vcelku správná. Bohužel není v Google Play, takže se musí stáhnout z oficiálních stránek. 

Našli jsme následující výhody Mobdro: super elegantní uživatelské rozhraní, získáte funkci sdílení videa, můžete objevit mnoho video streamů, široká sbírka filmů, sportů, kanálů a dokumentů. 

O tom, že je aplikace jako stvořená pro zařízení s Androidem není pochyb, to si může každý při prvním použití domyslet. 

Chcete-li začít používat Mobdro na zařízeních Mac nebo Windows, postupujte podle níže uvedených pokynů:

  • l  Nejprve si musíte stáhnout a nainstalovat modulátor do svého zařízení.
  • l  Dále nainstalujte aplikaci Mobdro pomocí modulátoru.
  • l  Přejděte do umístění souboru Mobdro.
  • l  Kliknutím pravým tlačítkem jej otevřete.
  • l  Po dokončení instalace aplikace otevřete modulátor, který jste nainstalovali dříve, a přejděte do sekce aplikací.
  • l  Klikněte na aplikaci Mobdro.
  • l  Užijte si streamování!

Při používání aplikace nebudete mít žádné problémy. Pokud jste spokojeni se sledováním svých dat, jak již bylo zmíněno, není se zde čeho obávat.

Užijte stream oblíbeného fotbalového zápasu.

 

ZDROJ

Související

Chytré boty slouží jako osobní trenér i fyzioterapeut. Vyvinul je český startup

Běhat lze prakticky kdekoliv. Tento sport navíc nevyžaduje žádné speciální vybavení. Technika běhu však může významně ovlivnit jeho efektivitu i zdraví běžce. Startup miomove, který v roce 2017 založili Barbora Malaníková a Daniel Majc, vyvíjí zařízení pro běžce. Chytrá stélka má po celém svém...


„Nemonitorujeme jen sportovní výkon, ale díváme se, jaký vliv měl na organismus,“ říká Radim Šlachta

6Dhub.cz · CZECHárna Petra Beneše #27 - Radim Šlachta Pokud si chcete přidat Czechárnu Petra Beneše na Spotify, můžete tak učinit ZDE . To, co děláš, tedy propojení technologií a sportu, mě zajímá už od chvíle, kdy jsme se poznali. Co to vlastně mySASY je? Jak ta myšlenka vznikla? MySASY pracuje s...


Vědci zkoumají významnou souvislost mezi rovnováhou a délkou života

Nová studie zveřejněná v časopise British Journal of Sports Medicine spojuje neschopnost udržet rovnováhu bez opory na obou nohách s téměř dvojnásobným rizikem úmrtí – z jakékoli příčiny – během následujících deseti let. I když je známo, že pády jsou celosvětově hlavní příčinou neúmyslných úmrtí,...