Elon Musk prý bude kouřit trávu na schůzích správní rady Twitteru
Byznys inovace
Foto: Shutterstock

Elon Musk prý bude kouřit trávu na schůzích správní rady Twitteru

Elon Musk je zaneprázdněný muž. Jako by jeho rozvrh nebyl nabitý už při řízení SpaceX a Tesly, Musk nedávno získal za pořádnou sumu 3 miliard dolarů téměř deset procent akcií Twitteru a stal se tak nejnovějším a největším akcionářem společnosti.

30.04.22

Kromě vtipkování o tom, že se mu konečně podařilo přesvědčit Twitter, aby přidal editační tlačítko, na kterém se podle všeho pracovalo už dlouho předtím, než se Musk rozhodl ke koupi, navázal na tuto zprávu tím, co mu jde nejlépe: zveřejňováním praštěných memů.

Pro svůj příspěvek tentokrát Musk využil fotku, na které kouří jointa v epizodě podcastu Joea Rogana z roku 2019, spolu s varováním, že "příští zasedání správní rady Twitteru bude žhavé".

Je nepravděpodobné, že by si Musk plánoval skutečně zapálit v místnosti plné vedoucích pracovníků Twitteru, ale je to reprezentativní ukázka dobře známého svobodomyslného přístupu miliardářského generálního ředitele k managementu firmy.

Kromě náznaků, že se chystá na schůzi správní rady nějakou tu jiskru opravdu vykřesat, má Musk v poslední době plné ruce práce. Jeho společnost Tesla, která vyrábí elektromobily, před dvěma týdny předvedla svůj dlouho očekávaný cybertruck. A pak je tu jeho raketová společnost SpaceX, která chce ještě letos vynést na oběžnou dráhu 400metrovou kosmickou loď s raketovým nosičem.

 

ZDROJ

Související

Jak funguje český influencer marketing nám prozradil Peter Varga

6Dhub.cz · CZECHárna Petra Beneše #30 - Peter Varga Pokud si chcete přidat Czechárnu Petra Beneše na Spotify, můžete tak učinit ZDE . Peter, na tvých 37 let máš za sebou poměrně zajímavou kariéru, během které jsi pracovně strávil dva roky v Thajsku. Na co z té doby nejvíce vzpomínáš? Pracoval jsem...


Bratři z Hradce Králové digitalizují strojírenský trh. Nyní získali 900 tisíc eur

Bratři Jakub a Milan Málkovi z Hradce Králové trh strojírenské výroby digitalizují už šest let. Zpočátku nabízeli katalog strojírenských firem Kooperace.cz, který rozšířili na tržiště volných strojírenských kapacit. Do projektu se zapojilo více než 1300 malých a středních podniků. Ukázalo se ale,...


Amazon představí online nakupování podobné TikToku

Amazon doufá, že svou novinkou přiláká nové zákazníky prostřednictvím proudu fotografií a videí od jejich oblíbených influencerů. Tento krok přichází ve chvíli, když se celosvětově nákupní aktivita zákazníků zpomaluje v reakci na nejistou ekonomiku a vysokou inflaci, kterou svět nezaznamenal už...